Купити квиток онлайн:

Квитки онлайн на TicketClub.com.ua

Плавання з дельфінами

Багато хто мріє поплавати з дельфінами, але далеко не кожен може собі це дозволити. Та з появою дельфінарію “Оскар” у Трускавці, цю мрію стало легко втілити у життя.

Наш дельфінарій пропонує поринути у світ нових дивовижних відчуттів, які подарують вам наші чорноморські друзі.

Купання і спілкування з дельфінами – це чудова нагода отримати інтенсивний заряд позитивних емоцій, повністю розслабитися і насолодитися незвичайною спритністю і силою цих прекрасних морських тварин.
Під час плавання товариські дельфіни з радістю підставлять вам свої спинні плавнички, щоб прокатати по периметру басейну. У воді ви відчуєте себе другом дельфіна, його напарником у веселій забаві.

Крім того, під час вашого купання з морськими тваринами, друзі та близькі зможуть робити фото та знімати відео. Ці кадри ще не раз потішать вас і перенесуть у казкову атмосферу нашого дельфінарію.
Піднесіть коханій людині оригінальний подарунок – плавання з дельфінами, що стане приємним спогадом на довгий час.

Тривалість і вартість наших послуг варіюється, тому ви легко зможете підібрати оптимальний варіант програми, який можна подивитися в розділі цін на послуги.
Програма спілкування і плавання з дельфінами дозволить відчути на собі неймовірну енергетику цих найрозумніших тварин на планеті, що особливо піде на користь дітям з ДЦП та аутизмом, а також дорослим, бажаючим зняти стрес і повсякденну напругу. Достатньо лише зануритися у світ цих незабутніх вражень і відчути гармонію з природою, як усі щоденні клопоти і турботи перейдуть на другий план.

Кумедні дельфіни готові подарувати вам яскраве і барвисте свято у будь-який день.

У цей час поруч  знаходиться тренер.
Температура води в дельфінарії «Оскар» дозволяє вам комфортно себе відчувати як під час плавання, так і після нього.

Є 2 сеанси купання:
5 хвилин – 800 грн.
10 хвилин – 1200 грн.

Замовляйте сьогодні:
+38(050)033 03 39

Translate »