Купити квиток онлайн:

Квитки онлайн на TicketClub.com.ua

Дайвінг з дельфінами

Якщо вам здається, що зануритися під воду і спілкуватися з дельфінами на їхній мові це щось неймовірне і з розряду фантастики, то дайвінг – це те, що вам потрібно!

У нашому дельфінарії ця фантастика стане реальністю, а ви з легкістю зможете подарувати собі, близьким і своїм друзям неймовірні моменти у компанії прекрасних дельфінів.

Дайвінг або ж занурення з аквалангом під воду – одне з найпрекрасніших занять в якості активного відпочинку. Так, принаймні, вважає більшість людей, які спробували це заняття. Справді, де ще можна відійти від усієї повсякденної метушні і отримати такий релакс, якщо не в тихому підводному світі, у царстві спокою й умиротворення, а  особливо якщо вашими провідниками стануть дельфіни. Ні з чим незрівняне задоволення і яскраві враження залишаться з вами досить на тривалий час.

У нас доступний дайвінг з дельфінами дорослим і дітям, а також й тим, хто зовсім не вміє плавати. Попередньо буде проведений інструктаж, буде індивідуально підібраний і виданий весь комплект необхідного для занурення обладнання, а поруч весь час знаходитимуться інструктори.

Потіште себе і близьких вам людей знайомством з прекрасними, дивовижними і чарівними дельфінами. Ми вам гарантуємо відмінний настрій, заряд позитивних емоцій і масу яскравих вражень.

З дельфінарієм “Оскар” дивувати дуже просто!

Translate »