Купити квиток онлайн:

Квитки онлайн на TicketClub.com.ua

Фотографування з дельфінами

Похід у дельфінарій можна вважати справжнім святом, а глибину цих емоцій не порівняти ні з чим. Щоб зафіксувати цю радість, що наповнює серце кожного в момент першої зустрічі і знайомства з жителями морських глибин, ми пропонуємо вам послугу фотографування з дельфінами. Морські ссавці з радістю йдуть на контакт з людиною, а дельфінарій “Оскар” надає можливість безпосереднього знайомства і спілкування з ними.

Звичайно, під час вистави глядачам часом нелегко зробити вдалий кадр через те, що артисти морських глибин постійно рухаються і фото виходить розмитим, позбавленим необхідної чіткості. Але не варто розчаровуватися, адже по закінченню шоу-програми наш професійний фотограф зробить чудові кадри для вашого сімейного альбому, де ви позуватимете із нашими морськими друзями.

Можна зробити фото з дельфінами як на помості біля басейну, так і у воді. Для першої фотографії не потрібна додаткова підготовка, а на помості з дельфіном можуть розташуватися до 4 чоловік. Якщо ж вам захочеться зробити фотографію з цими прекрасними тваринами у воді, то потрібно буде переодягнутися. Крім того, дельфіни візьмуть вас на свої спинні плавнички і зроблять коло по периметру басейна. Разом з незабутніми емоціями від такого катання ви зможете отримати знимок високої якості.

З розцінками на послуги можна ознайомитися у відповідному розділі. Також, за бажанням, ви можете користуватися й власними фотоапаратами для створення своїх світлин з дельфінами.
Після закінчення вистави у вас є унікальна можливість поспілкуватися, погладити, а також сфотографуватися з чарівними дельфінами, які залишать у вас в пам’яті незабутні позитивні спогади від спілкування.

Фото з дельфінами на ваш пристрій + 1 друковане фото:

 – формату 10/15см: 200 грн

 – формату А4: 250 грн

 

Фото з дельфінами у воді + 1 коло, вартість 400 грн.

Translate »