Купити квиток онлайн:

Квитки онлайн на TicketClub.com.ua

Дельфінотерапія

Шановні гості та постійні клієнти розважально-оздоровчого комплексу «Оскар»!

На численні прохання з 23 травня 2016 року у вартість сеансу дельфінотерапії для дітей додатково включено послугу лікувального масажу та фітотерапію.

Ми працюємо, розвиваємось та прагнемо досконалості для ВАС!

Для резидентів України

Дельфінотерапія для дітей (тривалість сеансу 25 хвилин; повний курс 10 сеансів)

Низький сезон (01.10 – 30.04)

1500 грн  (вартість одного сеансу)

Високий сезон (01.05 – 30.09)

2000 грн  (вартість одного сеансу)

Дельфінотерапія для дорослих (тривалість сеансу 25 хвилин)

2000 грн

Сімейна дельфінотерапія (тривалість сеансу 25 хвилин; в сеансі може приймати участь до 4-ох осіб)

4000 грн

Для резидентів Євросоюзу, США, Канади

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

110 євро  (вартість одного сеансу)

Для резидентів країн СНД

Дельфінотерапія для дитини/дорослого (тривалість сеансу 25 хвилин, повний курс 10 сеансів)

2500 грн  (вартість одного сеансу)

ПІБ (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Діагноз (якщо є)

Чи присутні епілептичні напади, судоми

492 Спілкування з дельфінами – це неймовірна, захоплююча та насичена емоціями подія, якою дуже хочеться поділитися з рідними та близькими. Тепер це стало можливим, завдяки розробленій фахівцями дельфінарію «Оскар» унікальній програмідельфінотерапії для всієї родини.
Відтепер батьки та їх діти мають змогу спільно провести час в компанії дельфінів, разом спостерігати за ними, бавитися і плавати.
У процесі заняття всі члени родини познайомляться з нашими улюбленцями, матимуть змогу погладити їх, а також дізнаються цікаві факти про життя дельфінів. Батьки та діти зможуть погратися з тваринами, послухати їх співи, потанцювати разом з ними. На згадку про незвичайну пригоду дельфіни намалюють для Вас унікальну картину.
Кульмінацією заняття буде спільне плавання з дельфінами, коли батьки та діти разом відчують на собі незабутні враження від спілкування з морськими тваринами у їх природному середовищі.
Сімейні заняття з дельфінами гарантовано подарують Вашій родині низку позитивних вражень, а також сприятимуть:
– налагодженню стосунків в сім’ї;kupannya-z-delfnami-rozvaga-chi-metod-psihoterapyi_594 
– вирішенню сімейних конфліктів;
– покрашенню психологічного клімату родини;
– гармонізації відносин з дітьми;
– розвитку взаєморозуміння між дітьми та батьками.
Родинні заняття в дельфінарії «Оскар» відбуваються за участю досвідчених тренерів та психологів, а також спеціально навчених дельфінів. Чекаємо на Вас!

delfinoterapia Думку про те, що спілкування з дельфінами може мати лікувальний ефект, вперше було висловлено у 50-60-ті роки минулого століття. Відтоді у всьому світі дельфінотерапію почали широко застосовувати для лікування та профілактики соматичних та психоневрологічних проблем у дітей та дорослих. Десятиліттями методика дельфінотерапії збагачувалася завдяки досягненням медицини, психології та психотерапії і нині вона може виступати цілком самостійним реабілітаційним методом.
Спеціально організовані терапевтичні заняття з дельфінами (дельфінотерапія) поєднують у собі медичний та психологічний компоненти впливу, що стає можливим лише завдяки біологічній унікальності та комунікабельності цих справді прекрасних тварин. Численні медичні дослідження підтверджують, що у результаті безпосереднього контакту з дельфінами у людини відбувається позитивна стимуляція кори головного мозку, що супроводжується відповідними позитивними змінами, а саме: поліпшення роботи нервової, серцево-судинної, імунної та інших систем організму. З іншого боку доброзичливий характер дельфінів, їх унікальна «посмішка», природна комунікабельність та допитливість сприяють позитивним психологічним ефектам у дітей та дорослих, яким пощастило поспілкуватися з цими тваринами.

Показаннями до дельфінотерапії є:
– затримки психічного та психо-мовленнє_DSC3641 (Копировать) вого розвитку;
– дитячий церебральний параліч (ДЦП);
– ранній дитячий аутизм (РДА) та розлади аутичного спектру;
– емоційні та поведінкові розлади;
– посттравматичний стресовий розлад;
– психічні та соматичні розлади загального характеру.

Досвідчені фахівці-дельфінотерапевти дельфінарію «Оскар» допоможуть Вам або Вашій дитині розвинути мовні та психомоторні функції, зменшити невротичні та вегето-судинні реакції, зняти хронічний біль, розвинути соціальні навички, зменшити мимовільні рухи, спазми, полегшити перебіг психосоматичних розладів та просто організувати незабутній відпочинок і релаксацію.
Проходження курсу дельфінотерапії для дітей, як правило, відбувається за наступним алгоритмом: 
1. Підготовка – дельфінотерапевт знайомиться з батьками, вивчає анамнез та індивідуальні особливості дитини, формує стратегію проведення заняття.
2. Знайомство з дельфінами – дитина у супроводі фахівця перебуває на помості, де відбувається перший контакт з дельфіном.
3. Ігровий блок – розроблена програма ігор з використанням елементів арт-терапії та казкотерапії.
4. Водний блок – коли дитина готова до тіснішого контакту з дельфіном, вона може поплавати та погратися з дельфіном відповідно до своїх фізичних та комунікативних можливостей.
5. Завершення сеансу – дитина прощається з дельфіном, отримує домашнє завдання на наступний сеанс.

Знайомство дитини з дельфінами бажано починати задовго до приїзду у дельфінарій. У цьому обов’язково допоможуть численні фото та відео, розповіді та казки за участю дельфінів, які не є рідкістю у наш час. Під час сеансів бажані фото- та відеофіксація спілкування дитини з дельфіном. У домашніх умовах спільний перегляд цих матеріалів підкріплює досягнуті позитивні зрушення в поведінці дитини.

[/cws-widget][/col][/cws-row]

Translate »